Jedním z klíčových prvků jsou naši dodavatelé. Při jejich hledání klademe důraz na udržitelnost a respekt k přírodě. Snažíme se, aby cesta surovin k nám byla co nejkratší.

Farmářské kuře, černá čočka

Farma Vilímovský

Farma nedaleko Prahy nabízející vyzrálé hovězí maso minimálně 30 dnů a drůbež. Samozřejmostí je absence jakéhokoli očkování nebo antibiotik.

Screenshot 2020-06-09 at 11.08.20

sádky lety

Sádky na kraji obce Lety u Dobřichovic nabízejí celoroční prodej živých ryb z celé České republiky. Podporujeme etické hospodářství, proto odebíráme výhradně sladkovodní ryby.

Screenshot 2020-06-09 at 11.00.26

eko farma zelené udolí

Ekologicky hospodařící farma z Heřmanova se již od roku 2001 specializuje na chov ovcí, zvěře, drůbeže a ryb. Naše drůbež pochází výhradně z jejich volného chovu.

Screenshot 2020-06-09 at 11.03.00

farma krásolesí

Vyhlášená kozí farma, která produkuje kromě kozích sýrů a jogurtů i produkty z kravského mléka. Na jejich výrobky se stojí fronty, Vy si na nich můžete pochutnat u nás.

Screenshot 2020-06-09 at 11.04.57

mozzarellart

Italská tradice, české mléko. První výrobce domácí mozzarelly v Praze. Burratta a mozzarella, které Vám u nás nabízíme, neobsahují žádná aditiva, jsou čistě přírodní a každý den čerstvé.

Ada

farma klínec

Dokonalá živočišná farma v malebném prostředí nedaleko Mníšku pod Brdy. Etický přístup ke zvířatům, osobní přístup k zákazníkům, reprezentovaný vstřícným přístupem rodiny Trachtů. Jejich drůběží, hovězí, skopové i vepřové využíváme v naší kuchyni.


K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies.