NAŠI DODAVATELÉ
LOKÁLNÍCH SUROVIN

Jedním z klíčových prvků jsou naši dodavatelé. Při jejich hledání klademe důraz na udržitelnost a respekt k přírodě. Snažíme se, aby cesta surovin k nám byla co nejkratší. 

Pracujeme se surovinami, které vyrostly s respektem k přírodě. Hledáme dodavatele, kteří preferují kvalitu před kvantitou. Klíčovým faktorem pro nás je vzdálenost, kterou musí surovina urazit, než se dostane k nám. Věříme, že klíčem k udržitelné gastronomii jsou právě kvalitní, lokální suroviny.

Farma nedaleko Prahy nabízející vyzrálé hovězí maso minimálně 30 dnů a drůbež. Samozřejmostí je absence jakéhokoli očkování nebo antibiotik.

VÍCE

Sádky nedaleko Prahy s širokou nabídkou čerstvých ryb. Podporujeme etické hospodářství, proto odebíráme výhradně sladkovodní ryby.

VÍCE

Rodinná pražírna kávy a mikrokavárna jsou našimi výhradními dodavateli výběrové kávy z Ugandy.

VÍCE

Vyhlášená kozí farma, která produkuje kromě kozích sýrů a jogurtů i produkty z kravského mléka. Na jejich výrobky se stojí fronty, Vy si na nich můžete pochutnat u nás.

VÍCE

Italská tradice, české mléko. První výrobce domácí mozzarelly v Praze. Burratta a mozzarella, které Vám u nás nabízíme, neobsahují žádná aditiva, jsou čistě přírodní a každý den čerstvé.

VÍCE

Rodinná farma v Litoměřicích se rozhodla jít italskou cestou. Vepřové, hovězí, zvěřina i drůbež, to vše zpracovává už třetí generace rodina Chovanečků. 

VÍCE